روشنامه ثبت نام سفرعلمی، فرهنگی و تفریحی کیش ویژه دانشگاهیان


  روشنامه ثبت نام سفرعلمی، فرهنگی و تفریحی کیش ویژه دانشگاهیان


خواهشمند است قبل از ثبت نام به دقت نکات ذیل را مطالعه فرمایید.

1- به دلیل نزدیکی به نوروز و نبودن زمان کافی جهت روادید در این دوره قرعه کشی انجام نمی شود و اولویت براساس واریز وجه اولیه در روز ثبت نام می باشد.

2- ظرفیت تور کیش محدود می باشد و اولویت با افرادی است که واریزی زودتری داشته باشند و در صورت تکمیل ظرفیت کشتی امکان افزایش تعداد مسافر وجود ندارد.

3- بدلیل تقاضای زیاد اساتید دانشگاه ها مبنی بر آشنایی با کشور کیش و شهر دبی ، سفر علمی، فرهنگی و تفریحی کیش ویژه دانشگاهیان برگزار می گردد.

4- اساتید و کارکنان مجرد می توانند به صورت انفرادی یا همراه یک یا چند نفر از محارم و همکاران ثبت نام کنند و هر نفر می تواند سه الویت را انتخاب کند.

5- نرخ های بزرگسالان برای هر نفر در اتاق 2 تخته می باشد و در صورت سفر انفرادی مبلغ هر نفر در اتاق 1 تخته منظور می گردد.( ستون آخر جدول نرخ ها )

6- استاندارد تمام اتاقها در دبی اتاق 2 و 1 تخته می باشد و اتاق سه تخت وجود ندارد. در صورت درخواست اتاق سه تخته بصورت 1 باب اتاق 2 تخته + 1 تخت سفری به مسافر ارایه می گردد.

7- وسیله نقلیه در نظر گرفته شده برای مسافرین کشتی است و حرکت آن از بندر عباس و اسکله شهید باهنر می باشد .( مسافران باید در تاریخ اعزام راس ساعت 15 در اسکله شهید باهنر حضور داشته باشند. ساعت حركت كشتي ازبندرعباس ساعت ١٨ روزيكشنبه خواهدبودومسافرين ميبايست ساعت ١٥ درمحل ترمينال مسافربري بندرشهيدباهنرحضورداشته باشندوساعت برگشت ازکیش ساعت ١٨ روزچهارشنبه خواهدبودوساعت ٧ صبح روزپنج شنبه كشتي به بندرعباس خواهدرسيد.) مدت سفر بر روی آب 12 ساعت می باشد که شام و صبحانه در کشتی برای مسافران سرو می شود. مسافرین محترم2 شب در کشتی و 2 شب و3 روز در دبی اقامت خواهند داشت.

8- تمام اتاق های کشتی 4 تخته به بالا می باشد در صورتی که مسافران 2 نفر باشند به هنگام پذیرش در کشتی 2 نفر از سایر دانشگاهیان در اتاق قرار می گیرند.

9- اقامت در نظر گرفته شده در شهر دبی هتل 4 ستاره می باشد.

10- با توجه به چارتر بودن کشتی و هتل امکان کنسلی بعد از پرداخت ريالی امکان پذیر نمی باشد. و کل مبلغ تور سوخت می شود.

11- برنامه در نظر گرفته شده برای دانشگاهیان برنامه خاص و ویژه می باشد. در صورت استفاده از برنامه های پیشنهادی هزینه آن به عهده مسافر می باشد.

12- با هماهنگی با بانک ملت به هر نفر از اساتیدو کارکنان دانشگاهها ( بر اساس تعداد نفرات ) تا سقف بیست میلیون تومان وام پرداخت خواهد شد.

شرایط پرداخت وام به شرح ذیل می باشد:

فقط سر گروه بر اساس هزینه سفر و تعداد همراهان به بانک معرفی خواهد شد و سر گروه با مراجعه به بانک و ارایه ضمانت های لازم وام خود را تا سقف تعیین شده دریافت خواهد کرد.

وام در قالب طرح شاپ کارت به افراد پرداخت خواهد شد و پس از دریافت وام، کارت مخصوص بانکی در اختیار افراد قرار داده خواهد شد که فقط امکان استفاده در این سفرها و در سامانه پرداختی المهاجر را دارد.

براساس قوانین بانک جهت دریافت وام میبایست ضمانتهای لازم وگواهی کسرازحقوق به بانک ارائه نمایید

مسافرینی که قبلا از خدمات شاب کارت استفاده کرده اند امکان استفاده مجددا از این شرایط را ندارند.

نکته مهم : این کارت در سایردستگاههای کارتخوان بانک ملت و فروشگاهها قابل استفاده نمی باشد و پول نقد در اختیار مسافرین قرار نخواهد گرفت.

جدول وام
تعدادنفرات مبلغ وام
1 نفره 5 میلیون تومان
خانواده 2 نفره 10 میلیون تومان
خانواده 3 نفره و بیشتر 20 میلیون تومان

در جدول ذیل سود و شرایط پرداخت وام از طریق بانک مشخص می باشد

جدول سود و شرایط وام

توضیحات تکمیلی وام سفر ویژه دانشگاهیان

نکته مهم : پس از دریافت وام از طرف سر گروه و واریز به حساب المهاجر 4/5 % از واریزی بابت کامزد وام بانک کسر خواهد شد و الباقی مبلغ به حساب سرگروه واریز می شود.

14- مسؤلیت تهیه گذرنامه و دریافت مجوز خروج از کشور ( مشمولین که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند) و عوارض خروج از کشور بعهده مسافر می باشد.

15- عوارض خروج از کشور دریایی هم نرخ عوارض خروج از کشور هوایی می باشد و بعهده مسافر می باشد.

مسؤلیت تهیه گذرنامه و دریافت مجوز خروج از کشور ( مشمولین که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند) و عوارض خروج از کشور بعهده مسافر می باشد.

هزینه های سفر کیش

هزینه های سفر کیش
نوع مسافر هزینه ریالی (پرداخت در ایران) هزینه ارزی
هر نفر بزرگسال در اتاق دو تخته یک میلیون و نهصد و نود هزار تومان 120 دلار امریکا
هزینه کودک با تخت ( 5 تا 12 سال ) یک میلیون و نهصد و نود هزار تومان 110 دلار امریکا
هزینه کودک بدون تخت ( 2 تا 5 سال ) یک میلیون و نهصد و نود هزار تومان 80 دلار امریکا
هزینه نوزاد زیر 2سال یک میلیون و صد هزار تومان ---
هر نفر بزرگسال در اتاق یک تخته یک میلیون و نهصد و نود هزار تومان 180 دلار امریکا


هزینه ريالی سفر شامل هزینه کشتی و ویزای کیش می باشد که در زمان ثبت نام دریافت می شود و مبلغ ارزی هزینه سفررا میبایست در کشتی به تور لیدر پرداخت نمایند.

مدارک لازم جهت دریافت ویزا :

اسکن صفحه اول پاسپورت ، اسکن یک قطعه عکس ، اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه و اسکن پشت و رو کارت ملی
نکته مهم :
از آپریل سال 2014 قانون مالیات توریستی در تمامی هتل های کیش اعمال می شود که بصورت مستقیم هنگام پذیرش در هتل از مسافر دریافت می گردد.
هزینه قابل پرداخت هتل 4 ستاره هر شب بابت هر اتاق 15 درهم که مسافران ما در مجموع هر اتاق 30 درهم باید به هتل پرداخت نمایند.


نکته: دانشگاهها و مراکز آموزشی عالی که درخواست اعزام به صورت گروهی دارند حتما مکاتبه نمایند تا با نماینده ایشان تماس گرفته شود.

شماره تماس 88546797 - 021 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی شما در ساعات اداری می باشد.


برای ثبت نام سفر علمی، فرهنگی کیش کلیک کنید

برای اصلاح و اعمال تغیرات در اطلاعات ثبت نامی سفر علمی، فرهنگی کیش کلیک کنید


بازگشت به صفحه اصلی