روشنامه ثبت نام سفرعلمی، فرهنگی و تفریحی کیش ویژه دانشگاهیان


  روشنامه ثبت نام سفرعلمی، فرهنگی و تفریحی کیش ویژه دانشگاهیان


خواهشمند است قبل از ثبت نام به دقت نکات ذیل را مطالعه فرمایید.

1- به دلیل نزدیکی به نوروز و نبودن زمان کافی جهت روادید در این دوره قرعه کشی انجام نمی شود و اولویت براساس واریز وجه اولیه در روز ثبت نام می باشد.

2- ظرفیت تور کیش محدود می باشد و اولویت با افرادی است که واریزی زودتری داشته باشند و در صورت تکمیل ظرفیت کشتی امکان افزایش تعداد مسافر وجود ندارد.

3- بدلیل تقاضای زیاد اساتید دانشگاه ها مبنی بر آشنایی با کشور کیش و شهر دبی ، سفر علمی، فرهنگی و تفریحی کیش ویژه دانشگاهیان برگزار می گردد.

4- اساتید و کارکنان مجرد می توانند به صورت انفرادی یا همراه یک یا چند نفر از محارم و همکاران ثبت نام کنند و هر نفر می تواند سه الویت را انتخاب کند.

5- نرخ های بزرگسالان برای هر نفر در اتاق 2 تخته می باشد و در صورت سفر انفرادی مبلغ هر نفر در اتاق 1 تخته منظور می گردد.( ستون آخر جدول نرخ ها )

6- استاندارد تمام اتاقها در دبی اتاق 2 و 1 تخته می باشد و اتاق سه تخت وجود ندارد. در صورت درخواست اتاق سه تخته بصورت 1 باب اتاق 2 تخته + 1 تخت سفری به مسافر ارایه می گردد.

7- وسیله نقلیه در نظر گرفته شده برای مسافرین کشتی است و حرکت آن از بندر عباس و اسکله شهید باهنر می باشد .( مسافران باید در تاریخ اعزام راس ساعت 15 در اسکله شهید باهنر حضور داشته باشند. ساعت حركت كشتي ازبندرعباس ساعت ١٨ روزيكشنبه خواهدبودومسافرين ميبايست ساعت ١٥ درمحل ترمينال مسافربري بندرشهيدباهنرحضورداشته باشندوساعت برگشت ازکیش ساعت ١٨ روزچهارشنبه خواهدبودوساعت ٧ صبح روزپنج شنبه كشتي به بندرعباس خواهدرسيد.) مدت سفر بر روی آب 12 ساعت می باشد که شام و صبحانه در کشتی برای مسافران سرو می شود. مسافرین محترم2 شب در کشتی و 2 شب و3 روز در دبی اقامت خواهند داشت.

8- تمام اتاق های کشتی 4 تخته به بالا می باشد در صورتی که مسافران 2 نفر باشند به هنگام پذیرش در کشتی 2 نفر از سایر دانشگاهیان در اتاق قرار می گیرند.

9- اقامت در نظر گرفته شده در شهر دبی هتل 4 ستاره می باشد.

10- با توجه به چارتر بودن کشتی و هتل امکان کنسلی بعد از پرداخت ريالی امکان پذیر نمی باشد. و کل مبلغ تور سوخت می شود.

11- برنامه در نظر گرفته ش